Zone of Wellness
Zone of Wellness i Drammen tilbyr et bredt spekter av skjønnhets- og velværebehandlinger. De spesialiserer seg på ansiktsbehandling, massasje, vippe extensions og voksing, med fokus på å levere en profesjonell og punktlig tjeneste. Mange kunder har opplevd positive resultater gjennom regelmessig besøk.
Selv om tilbakemeldingene varierer, fremhever flere gjester den gode servicen og konkurransedyktige prisene som et viktig element. Klinikken streber etter å skape en hyggelig atmosfære og tilbyr ulike behandlinger, inkludert vippeløft og profesjonell voksing.
Funksjoner og tjenester hos Zone of Wellness
- Toalett
- Avtale anbefales
- Debetkort
- Kredittkort
- NFC-betaling med mobil
Kundeanmeldelser
Zone of Wellness har en vurdering på 4.3 ut av 5 basert på over 26 anmeldelser på Google
Goy er veldig flink og har god kunnskap med hva hun driver med. Har vært der ved flere anledninger, og jeg blir alltid veldig fornøyd med både resultat og pris.
ikke hyggelig personal, dårlig kundeservice. ser ut som man bruker billig voks der da jeg hadde vondt i flere dager etter voksing. skal ikke drar dit igjen selv om prisen var grei
Hyggelig betjening, bra priser og godt resultat! Har gått her i ett år og er veldig fornøyd 🙂
Jeg har vært kunde i veldig mange år og her er det SERVICE, profesjonalitet og punktlighet hver eneste gang. Anbefales!
Profesjonelt og hyggelig. Testet både ansiktsbehandling, massasje, vippe extensions, vippeløft og voksing. Like fornøyd hver gang!
Hyggelig og profesjonell betjening, er alltid fornøyd når jeg går derifra.
Stedet for sjønnhet pleie
Informasjon om Zone of Wellness
Adresse
Zone of Wellness ligger på Nedre Storgate 12, 3015 Drammen, Norge
Nettsted
Nettstedet til Zone of Wellness er: zow.no
Åpningstider
Mandag: 11:00–17:00
Tirsdag: 11:00–17:00
Onsdag: 11:00–17:00
Torsdag: 11:00–17:00
Fredag: 11:00–16:00
Lørdag: Lukket
Søndag: Lukket