Squeeze Stavanger Sentrum

📍 Massører i Stavanger

9.0

Squeeze Stavanger Sentrum tilbyr profesjonelle massasjetjenester i moderne omgivelser. Her finner du dyktige massører som spesialiserer seg på ulike behandlinger, inkludert klassisk massasje og tilpassede programmer for muskelspenninger. Beliggenheten er sentralt i Stavanger, men enkel navigasjon kan være en utfordring.

Kunder har opplevd både avslappende øyeblikk og effektiv behandling for slitne muskler. For å sikre best mulig resultat legges det vekt på å forstå kroppens behov, med fokus på skuldre, rygg og andre områder som trenger ekstra oppmerksomhet. Administrasjonen kan noen ganger ha utfordringer ved endringer og kommunikasjon.

Funksjoner og tjenester hos Squeeze Stavanger Sentrum

Planlegging
  • Avtale kreves
Betaling
  • Debetkort
  • Kredittkort

Squeeze Stavanger Sentrum er på plass 4 av 61 i massører i Stavanger

Kundeanmeldelser

★★★★★
★★★★★

Squeeze Stavanger Sentrum har en vurdering på 4.9 ut av 5 basert på over 94 anmeldelser på Google

Iryna

Jeg vil gjerne skrive en tilbakemelding om massasjen 😊 Først ble timen min flyttet 2 timer før behandlingen fordi massøren var syk. Takk for at dere fant en ny tid som passet for meg 🙏 Det nye stedet er fint, moderne og veldig rent ✨ Men det var vanskelig å finne den nye adressen, og det var ikke mulig å ringe administrasjonen 📞 Det var litt upraktisk, fordi forskjellige situasjoner kan skje. Massøren snakket heller ikke norsk, og jeg snakker ikke engelsk så godt. Derfor var kommunikasjonen vanskelig for meg 🙈 Massasjen var behagelig og avslappende, som en klassisk massasje 😊 Men etter min mening passer behandlingen ikke helt til dyp massasje eller sportsmassasje. Føtter, hender og underarmer ble nesten ikke behandlet. Det var mest fokus på skuldre og rygg. Sidemusklene på kroppen ble også lite jobbet med. Etter timen fikk jeg med en gang tilbud om rabatt og kampanje 🎁 Personlig liker jeg ikke slike tilbud hvis det ikke handler om behandlingen jeg ønsker å få. Jeg synes det hadde vært fint å forbedre både administrasjonen og massasje-metoden 🌿 For en massør er det viktig å forstå muskelspenninger, triggerpunkter og kroppens biomekanikk bedre. Da kan opplevelsen bli enda bedre for kundene 😊

Iryna ☆ 3/5
Tine Løvik

Jeg følte meg både ivaretatt og helt avslappet etterpå. Profesjonelt, rolig og akkurat det jeg trengte. Kommer definitivt tilbake.

Tine Løvik ☆ 5/5
An-Magriet Wijnen

Helt topp behandling hos Ludmila. Jeg bad om hardt , og kjenner at det har satt i gang prosesser ,- som ønsket. Anbefaler alle å unne seg en time eller flere for slitne muskler.

An-Magriet Wijnen ☆ 5/5
Eva Sleire

Har brukt Squeeze i Sandnes og Stavanger siden starten og bare fått veldig gode massasjer fra profesjonelle behandlere. Enkelt med digital bestilling og betaling - og medlemskap anbefales for de som bor her.

Eva Sleire ☆ 5/5
cecilie erga

Veldig dyktig massør (Daniella). Kjempe flink og fikk meg avslappet. Godt til å tilpasse trykk og intensitet i behandlingen.

cecilie erga ☆ 5/5
Merete Rasmussen

Hun som masserte meg var utrolig dyktig! Hun ga god informasjon til å begynne med, og spurte hva jeg ønsket mer eller mindre av underveis! Jeg har vært mange plasser, men her kunne de sakene sine! Utrolig god på punkter og tok seg tid på det! Kommer til å gå tilbake!! Rent og flott lokale!

Merete Rasmussen ☆ 5/5
henriette t

Helt fantastisk massasje! Tok godt i, og tilpasset til Det jeg hadde behov for 🙂 veldig proff og god opplevelse. Vil gjerne gå tilbake

henriette t ☆ 5/5
Se alle anmeldelser

Informasjon om Squeeze Stavanger Sentrum

Adresse

Squeeze Stavanger Sentrum ligger på Haakon VIIs gate 7, 4005 Stavanger, Norge

Nettsted

Nettstedet til Squeeze Stavanger Sentrum er: squeeze.no/klinikker/stavanger/stavanger-sentrum

Åpningstider

Mandag: 09:00–21:00
Tirsdag: 09:00–21:00
Onsdag: 09:00–21:00
Torsdag: 09:00–21:00
Fredag: 09:00–21:00
Lørdag: 10:00–21:00
Søndag: 10:00–21:00

Kontakt Squeeze Stavanger Sentrum

    Lignende alternativer i nærheten av Squeeze Stavanger Sentrum

    Go up